Co zrobić 2 tygodnie przed ślubem? 1 rada #organizacja ślubu i wesela


Pierwsza i jedyna rada: Zacznijcie przenosić rzeczy osobiste do nowego mieszkania


Uwierzcie, po ślubie nie będziecie w nastroju na duże przeprowadzki. Szkoda na to urlopu. Co tylko możecie przenieście do Waszego wspólnego lokum. Tak naprawdę trochę z tym zejdzie czasu.


Można tutaj dokonać przeglądu wspólnych posiadanych rzeczy, sprawdzić co Wam brakuje. Wtedy zrobić listę rzeczy do kupienia. Wówczas bo ślubie, gdy ruszycie na sklepy, będziecie wiedzieć, co jest Waszą rzeczywistą potrzebą, a co jest zachcianką.


Gdy jeszcze przed ślubem zadbacie o wygląd, klimat Waszego nowego, wspólnego mieszkania, przeprowadzka definitywna po ślubie, okaże się drobnostką. Będziecie wiedzieć, co zabrać, co spakować. a co można wystawić na "Olx", czy oddać komuś innemu.


Miłego pakowania!

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Wybór fotografa należy do trudniejszych wyborów ślubnych. Problem ze zdjęciami jest taki, że można je zrobić tylko raz. Nie ma powtórki. Jak się do tego zabrać ? 1- Zrób przeszpiegi Zanim się zdecyduj

Mój pomysł, jak zorganizować ślub w dobie pandemii. Restrykcje szybko się zmieniają. Nie sposób przewidzieć jakie będą, w momencie, kiedy Wy będziecie organizować Wasz wielki dzień. Czy można zorga