Co zrobić miesiąc przed ślubem ? 3 rady #organizacja ślubu wesela

Rada numer 1- Przymierzcie stroje ślubne


Dlaczego to istotne? Tak naprawdę, jeszcze tydzień przed uroczystością dobrze by było sprawdzić, czy wszystko dobrze leży. Waga z powodu stresu, ilości rzeczy, które są do ogarnięcia może się Wam wahać. Dlatego warto pilotować ten temat.


Rada numer 2- Potwierdźcie zamówienia i rezerwacje wstępne


Gdy sprawdzicie, czy wykonawcy pamiętają o Waszym zleceniu unikniecie sytuacji, że coś będzie nie dopilnowane. Nabierzecie spokoju, że wszystko jest pod kontrolą.


Rada numer 3- Napiszcie listy z podziękowaniami za prezenty, które już otrzymaliście.


Prawdopodobnie już przed ślubem otrzymacie od bliskich wsparcie. Wdzięczność zawsze będzie w modzie i dobrym tonie, dlatego nie zapomnijcie o niej.

Możecie już napisać, krótkie podziękowania za prezent. który dołączycie do małego upominku, jaki wręczycie gościom ślubnym. Wówczas, okażecie się wdzięcznymi, dobrymi gospodarzami.

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Wybór fotografa należy do trudniejszych wyborów ślubnych. Problem ze zdjęciami jest taki, że można je zrobić tylko raz. Nie ma powtórki. Jak się do tego zabrać ? 1- Zrób przeszpiegi Zanim się zdecyduj

Mój pomysł, jak zorganizować ślub w dobie pandemii. Restrykcje szybko się zmieniają. Nie sposób przewidzieć jakie będą, w momencie, kiedy Wy będziecie organizować Wasz wielki dzień. Czy można zorga