Co zrobić w gorącym tygodniu ślubnym? 3 rady #organizacja ślubu i wesela

Rada numer 1: Upewnijcie się, czy Wasi pomocnicy wiedzą, czego mają dopilnować


Nie ma nic gorszego niż niedopowiedzenia. Dzięki temu upewnicie się, że każdy jest w gotowości, wie co ma robić, jak ma to robić.


Rada numer 2: Zaplanujcie zwrot wszystkich wypożyczonych rzeczy


Gdy to zrobicie unikniecie sytuacji, że jakaś kaucja Wam przepadnie. Warto też w tym miejscu się zastanowić jakie mamy terminy płatności za jakieś usługi. Tak, żeby nie było niedomówień i aby oszczędzić sobie stres, że jakieś płatności Wam uciekły i później ktoś dzwoni, że coś od Was oczekuje, ma jakieś pretensje.


Rada numer 3. chyba najważniejsza: Powierzcie innym wszelkie możliwe zajęcia


Tak, tak wiem. Jeśli chcesz, żeby coś było dobrze zrobione, zrób to sam. Jednak w tym okresie to nie działa. Mimo Waszego zaplanowania, dmuchania, chuchania na zimno, zawsze pojawią się sprawy, które nas zaskoczą. Trzeba się nauczyć prosić. Wasi bliscy prawdopodobnie będą się cieszyć, że w jakiejś mierze, mogą wziąć udział w Waszym wielkim dniu, a Wam odejdzie stres.


To co, udanego wesela! Będzie pięknie :)

7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Wybór fotografa należy do trudniejszych wyborów ślubnych. Problem ze zdjęciami jest taki, że można je zrobić tylko raz. Nie ma powtórki. Jak się do tego zabrać ? 1- Zrób przeszpiegi Zanim się zdecyduj

Mój pomysł, jak zorganizować ślub w dobie pandemii. Restrykcje szybko się zmieniają. Nie sposób przewidzieć jakie będą, w momencie, kiedy Wy będziecie organizować Wasz wielki dzień. Czy można zorga